Havacılıkta yeni soluk: Hava Haber

Hava Haber, Türkiye ve dünyadaki sivil havacılık alanındaki gelişmeleri ile savunma sanayinde yer alan haberleri geniş kitlelere ulaştırmak için yayın hayatına başladı. Türk Hava Yolları başta olmak üzere Türkiye’de faaliyet gösteren havayolları şirketleri ile uluslarası arenada faaliyetlerine devam eden havayolları hakkındaki anlık gelişmeleri takipçilerine en doğru en hızlı bir şekilde aktarma kaygısı gütmekte. Bununla birlikte özel içerikler ile doğru bilgiyi aktarmayı amaç edinmekte.

Hangi Haberler var?

Hava Haber’de başta bayrak taşıyıcı havayolu şirketimiz olan Türk Hava Yolları‘nın haberleri ile Türkiye’de faaliyet gösteren havayolu şirketleri haberleri var. Pegasus Airlines, Onur Air Havayolları, Anadolu Jet, SunExpress, Corendon Airlines, Anadolu Jet ve Türk kargo taşımacılığı yapan şirket haberleri yer alıyor. Aynı zamanda uluslararası arenada faaliyet gösteren tüm sivil havayolu şirketlerinin tüm detaylı haberleri de burada.

Savunma Sanayi’nde neler var?

Hava Haber’in kurulmasında en önemli etkenlerden biri son yıllarda büyük bir gelişmeler kaydeden yerli savunmasanayimiz. Hava Haber, milli imkanlarla üretilen silah ve sistemlerimiz hakkında tüm detaylı bilgileri okuyucularına aktarmak kaygısıyla yayın hayatına devam ediyor.

Tagged with:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir